Mikael Enquist   Ljud och CEO 0706-69 69 90  mikael.enquist@nojesbyran.se

Mikael Enquist

Ljud och CEO
0706-69 69 90
mikael.enquist@nojesbyran.se

  Sami Lehtoniemi   Projektledning Scener 073-9465712  sami@nojesbyran.se

Sami Lehtoniemi

Projektledning Scener
073-9465712
sami@nojesbyran.se

  Martin Reinholdsson   Projektledare och försäljning 0707-90 45 40    martin.reinholdsson@nojesbyran.se

Martin Reinholdsson

Projektledare och försäljning
0707-90 45 40  
martin.reinholdsson@nojesbyran.se

 
  Fredrik Holmén   Projektledare och försäljning 0704-29 86 66  fredrik.holmen@nojesbyran.se

Fredrik Holmén

Projektledare och försäljning
0704-29 86 66
fredrik.holmen@nojesbyran.se

  Pontus Pedersén   Marknad och försäljning 0703-66 20 16  pontus.pedersen@nojesbyran.se

Pontus Pedersén

Marknad och försäljning
0703-66 20 16
pontus.pedersen@nojesbyran.se

  Jerker Reinholdsson   Key Account Manager 0706-81 12 95  jerker.reinholdsson@nojesbyran.se

Jerker Reinholdsson

Key Account Manager
0706-81 12 95
jerker.reinholdsson@nojesbyran.se

  Marita Engström   Kundtjänst och Ekonomi 0586-555 40  marita.engstrom@nojesbyran.se

Marita Engström

Kundtjänst och Ekonomi
0586-555 40
marita.engstrom@nojesbyran.se

  Johan Hellgren   Ljudtekniker 0702-38 04 35  johan.hellgren@nojesbyran.se

Johan Hellgren

Ljudtekniker
0702-38 04 35
johan.hellgren@nojesbyran.se

  Johan Nyberg   Tekniker 0703-63 64 80  johan.nyberg@nojesbyran.se

Johan Nyberg

Tekniker
0703-63 64 80
johan.nyberg@nojesbyran.se

  Henrik Näsman   Monter- och Scenbyggare 0738-35 59 38  henrik.nasman@nojesbyran.se

Henrik Näsman

Monter- och Scenbyggare
0738-35 59 38
henrik.nasman@nojesbyran.se

  Andreas Söderlund   Monter- och Scenbyggare 0725-85 69 68  andreas.soderlund@nojesbyran.se

Andreas Söderlund

Monter- och Scenbyggare
0725-85 69 68
andreas.soderlund@nojesbyran.se

  Niclas Berglund   Monter- och Scenbyggare 070-4443763  niclas.berglund@nojesbyran.se

Niclas Berglund

Monter- och Scenbyggare
070-4443763
niclas.berglund@nojesbyran.se

  Robin Enquist   Monter- och Scenbyggare

Robin Enquist

Monter- och Scenbyggare

  Sune Reinholdsson   Snickare 070-534 43 79  sune.reinholdsson@nojesbyran.se

Sune Reinholdsson

Snickare
070-534 43 79
sune.reinholdsson@nojesbyran.se

  Marcus Frisk   Tekniker marcus.frisk @nojesbyran.se

Marcus Frisk

Tekniker
marcus.frisk@nojesbyran.se

  David   Lager  

David

Lager